Центр активно працює в галузі налагодження співпраці з міжнародними організаціями. Зокрема, проводиться активна спільна робота з Центром інформації та документації НАТО в Україні (ЦІДН), який є частиною Відділу громадської дипломатії НАТО. Співпраця з ЦІДН ґрунтується на угоді, укладеній восени 2013 року, та щорічному планові-графіку, і полягає у інформаційному, методичному та кадровому забезпеченні викладання і практичного проведення спільних заходів та занять з курсів по євроатлантичній співпраці України для встановлених категорій державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. З часу початку такої роботи відповідною тематикою було охоплено понад 350 слухачів Центру різних категорій.

Іншим напрямом співпраці з ЦІДН є проектна діяльність – Центр, спільно зі Штабом Оперативного командування «Північ» (нині – «Захід»), та в партнерстві з Національним інститутом стратегічних досліджень при Адміністрації Президента України виступив ініціатором проекту з видання інформаційно-методичних посібників для особового складу штабу та військових частин областей зони відповідальності командування, з актуальних проблем національної та міжнародної безпеки з залученням провідних експертів з питань національної та міжнародної безпеки.

На початку 2015 р. на базі Центру було розроблено навчальну програму тематичного постійно діючого семінару «Національна безпека України в контексті сучасних глобальних безпекових тенденцій», за якою впродовж року організовано та проведено навчання особового складу військової частини А2798.Протягом 2016 року Центр планує проводити аналогічне навчання на базі інших військових частин області.

Навчальна програма тематичного постійно діючого семінару «Національна безпека України в контексті сучасних глобальних безпекових тенденцій»